Kamaráti z Vrabčeka

Zoznámte sa s vašimi dobrými a veselými kamarátmi z Vrabčeka. Nenájdete ich nikde inde, IBA V ČASOPISE VRABČEK.

Vrabček Papinkovo
Vrabček Papinkovo

ZVIERATKÁ Z PAPINKOVA

Sliepočka Kotkoda, zajko Dupitajko, kobylka Vanilka, pes Dunčo a tri prasiatka Ičko, Mičko a Kvičko zažívajú rôzne príhody a vždy sa s vami o nové zážitky s radosťou podelia. Že neviete, kde je Papinkovo? Zbytočne by ste ho hľadali na mape alebo v telefónnom zozname. Nájdete ho iba v časopise Vrabček.

Drobček Časopis Vrabček
Drobček Časopis Vrabček

DROBČEK A BELKA

Psík Drobček a jeho kamarátka Belka robia radosť všetkým, ktorí majú radi maľované čítanie. V ich príbehoch je veľa slov nahradených obrázkami, a tak môžu čítať aj tí, ktorí čítať ešte nevedia.

Zvedavý Murko
Zvedavý Murko

ZVEDAVÝ MURKO

Murko je veľmi zvedavý kocúrik a nemá problém opýtať sa kohokoľvek na čokoľvek. Porozpráva sa s mesiačikom, so slniečkom, so sýkorkou, s lastovičkou alebo hoci aj so šašovskou čiapkou. Prezradí vám všetko, čo sa dozvedel, a ešte pripojí aj krásnu vystrihovačku.

Alex časopis Vrabček
Xénia časopis Vrabček
Alex časopis Vrabček

ALEX A XÉNIA

Alex a Xénia sú už dlhé roky obľúbení komixoví hrdinovia všetkých čitateľov časopisu Vrabček. Alex je tak trochu nezbedník a kadečo povystrája. Xénia sa pri ňom často chytá za hlavu, niekedy od údivu, niekedy od zhrozenia a niekedy aj zo strachu, ale napriek tomu má Alexa veľmi rada aj s jeho výmyslami.

Arielka časopis Vrabček
Arielka časopis Vrabček

ARIELKA

Arielka je milý a veselý psík, ktorý robí veľkú radosť svojej „paničke“ a kamarátke zároveň, pani ilustrátorke Monike Drocárovej. Obľúbili si ju aj čitatelia časopisu Vrabček, ktorí sa vždy tešia na jej príbehy, krásne fotografie, aj na úžasné maľovanky.

Ťapko a Fúzik časopis Vrabček
Ťapko a Fúzik časopis Vrabček

ŤAPKO A FÚZIK

Ťapko a Fúzik sú dvaja súrodenci, ktorí robia svojej mamke Okatej nesmiernu radosť. Vďaka nim má však aj zopár vrások na čele. Niekedy totiž nemusí vyjsť všetko podľa plánu.

Dinko časopis Vrabček
Dinko časopis Vrabček

DINKO

Dinko je malý dinosaurus, ktorý sa, nevedno ako a nevedno prečo, ocitol v tomto svete. Zoznamuje sa s naším svetom a my sa zasa vďaka nemu zoznamujeme s tajomným svetom dinosaurov.

ŠKOLA MÔŽE BYŤ AJ VESELÁ

 Práve taká je Vrabčekova veselá školička.

Icka Nicka Vratnicka

IČKA NIČKA VRÁTNIČKA

IČKA NIČKA VRÁTNIČKA vás veselo privíta na vrátnici Vrabčekovej školičky. Všetko vidí, všetko počuje a všeličo prezradí.

ik rik poctarik

IK RIK POČTÁRIK

IK RIK POČTÁRIK je odborník na matematiku. S radosťou pripravuje matematické úlohy a teší sa z každého správneho výsledku.

ika tika gramatika

IKA TIKA GRAMATIKA

IKA TIKA GRAMATIKA je odborníčka na slovenčinu. Pozná písmenká veľké i malé, s dĺžňom aj bez dĺžňa, s mäkčeňom aj bez mäkčeňa, a rovnako ako Ik Rik Počtárik, aj ona pripravuje svoje gramatické úlohy s veľkým nadšením a s radosťou.

edko vedko vsevedko

EDKO VEDKO VŠEVEDKO

EDKO VEDKO VŠEVEDKO je, ako už jeho meno hovorí, odborník na všetko. Vie zodpovedať každú otázku. Jeho obľúbenou témou je príroda a všetko, čo s ňou súvisí.

Anka Tanka Citanka

ANKA TANKA ČÍTANKA

ANKA TANKA ČÍTANKA miluje rozprávky, básničky a knihy. Vďaka nej všetci čitatelia časopisu Vrabček radi čítajú, vedia porozprávať, o čom čítali a dokonca si vedia vymyslieť aj vlastné príbehy.

etko letko paletko

ETKO LETKO PALETKO

ETKO LETKO PALETKO chodí na hodinu výtvarnej výchovy s paletou, štetcom, pomaľovanými prstami a s úžasnými výtvarnými nápadmi a témami na kreslenie a maľovanie. Má veľa dobrých nápadov pre šikovné ručičky a raz za dva mesiace vymyslí aj veľkú výtvarnú súťaž pre kolektívy ZŠ a MŠ.

anglictina

VRABČEKOVA ANGLIČTINA

Vrabček ide s dobou a učí sa po anglicky. Bol by rád, keby sa niečo naučili aj deti. Nechce ich však vystrašiť zložitými slovami a dlhými vetami. Pripravuje jednoduché  anglické maľované príbehy, anglické maľovanky, doplňovačky a pexesá.     

Objednajte si Vrabčeka

Využite možnosť predplatiť si časopis Vrabček